продам квартира

Дніпропетровська область Апостолівський район,  місто Апостолове
Показати на карті
7'500 USD
177 за м2
1 / 3
Код: 923367696
Поверх: 2 із 2
Площа: 42.3 м2
Кухня: 5.6 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 18 травня
3-кімнатна квартира; Продається 3-кімнатна квартира з сараєм в районі каналу. 2-ий поверх 2-поверхового будинку з цегли. Загальна площа 42,3 кв.м, кухня 5,6 кв,м. Зал прохідний. В наявності балкон. Двері металеві. Туалет і вана суміжні. Індивідуальне газове опалення. Водопровід, каналізація, електропостачання. Два вікна замінені на металопластик. Квартира потребує ремонта. В сараї в наяності капітальний погріб. Борги по комунальним платежам відсутні. Поруч з домом магазини, аптека, парк. В АРЕНДУ НЕ ЗДАЄТЬСЯ. Контактні особи: Олена 06******04, Олександр 06******04.