довгострокова оренда квартира

Чернігівська область Прилуцький район,  місто Прилуки
Показати на карті
5'500 ГРН
68 за м2
1 / 4
Код: 923145012
Поверх: 3 із 5
Площа: 80 м2
Кухня: 12 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 17 травня
Здаю квартиру в оренду; Квартира в м. Прилуки район БАМ, тепла, взимку можна зекономити на опаленні. Оголошення розміщене тільки на ОЛХ.