продам будинок

Кіровоградська область ,  місто Олександрія
Показати на карті
89'999 USD
899 за м2
Код: 920342732
К-ть кімнат: 8
Поверх: 1
Площа: 100 м2
Земельна ділянка: 10 сот
оновлено: 07:17
Продається будинок; Продається будинок в м.Олександрії на 14 мікрорайоні , 10 соток землі,87 квадратів будинок ,прибудова з літньою кухнею і підвалом 20-30 квадратів,окремо гараж і баня,великий затишній двір ,город,квітник. Місцерозташування дуже гарне , знаходиться біля Знамʼянської вулиці ,біля магазину Оазис та СТО Kercher .Для більшої інформації телефонуйте ,є торг