продам квартира

Волинська область Луцький район,  село Зміїнець
Показати на карті
75'000 USD
1616 за м2
Код: 923304836
Поверх: 6 із 7
Площа: 46.4 м2
Кухня: 17 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 22 травня
1-кімнатна квартира в жк премєр; 1-кімнатна квартира 46,40 м2 на 6-му поверсі із 7-ми по вул шкільна,6 .квартира не кутова, тепла. Ремонт робився для себе, якісно,,а також є меблі та побутова техніка. Продаж терміновий. Елітний та комфортний район.власник тел 05******14