продам будинок

Чернігівська область Борзнянський район,  село Плиски
Показати на карті
690'000 ГРН
8117 за м2
Код: 923245791
К-ть кімнат: 3
Поверх: 1
Площа: 85 м2
Земельна ділянка: 26 сот
оновлено: 13 травня
Будинок одноповерховий в с. Плиски Ніжинського р-ну, Чернвгівської обл; Продається будинок 85,5 кв.м в с. Плиски, Ніжинського р-ну, (раніше Борзнянського) по вул. Молодіжна, буд 7. В будинку є три електрофази та три види опалення: твердопаливний котел, електричний котел та пічне опалення. Також встановлено інвертор безперебійного живлення на 3,5кВт, тобто світло в будинку є завжди та працює вся техніка. На території є колодязь, своя свердловина та заведена вода в будинок. Вікна в будинку та літній веранді металопластикові на вікнах металеві грати. Територія та будинок дуже доглянуті, двір викладений плиткою, в будинку зроблений ремонт, є всі необхідні меблі та техніка для комфортного проживання. На подвір'ї є погріб, гараж, дві підсобні будівлі та навіс для машини. Будинок знаходиться 500м від центру села, поблизу є магазини, амбулаторія, кафе, готелі, собор. Також у пішому доступі зариблений ставок. В селі є залізна дорога, до м. Києва дві години. На території будинку є великий сад понад 100 плодових дерев, багато кущових та полуниць. Весь участок загороджений сіткою. Для більш детальної інформації, телефонуйте.