довгострокова оренда квартира

Львівська область ,  місто Львів
15'500 ГРН
281 за м2
Код: 923298417
Поверх: 3 із 10
Площа: 55 м2
Кухня: 16 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 04:08
Франківський; Здам 1-кім квартиру, м.Львів вул роксоляни 43-Б без СП!; Пропонується квартира на вулиці Роксоляни 43В у Львові. В квартирі є вся необхідна техніка, включно з посудомийною і новою пральною машиною. Приміщення облаштоване всім необхідним для комфортного проживання. Зручне розташування, що дозволяє легко добратися до центру міста. ПИСАТИ У ПРИВАТНІ ПОВІДОМЛЕННЯ! Або у вайбер