продам квартира

Волинська область Луцький район,  село Струмівка
Показати на карті
68'000 USD
1658 за м2
Код: 923258400
Поверх: 3 із 5
Площа: 41 м2
Кухня: 20 м2
оновлено: 02:03
Продаж 1 к квартири; Квартира 41. кв.м. , с. Струмівка, ЖК Сімейна фортеця. 3 поверх. Не кутова. Деталі по телефону. Власник.