продам квартира

Харківська область Чугуївський район,  смт Есхар
Показати на карті
9'200 USD
306 за м2
Код: 923292254
Поверх: 1 із 5
Площа: 30 м2
Кухня: 6.5 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 13:33
Квартира 1 кімнатна центр з ремонтом; Однокімнатна квартира в цегляному будинку на першому високому поверсі. Не кутова. Квартира з ремонтом, все є. Заходь та живи. Вікна пластикові з решітками. Тепла підлога Бойлер. Всі комунікації замінені. Є лічильники Без боргів Продаж від власника.