продам квартира

Київська область Києво-Святошинський район,  село Софіївська Борщагівка
Показати на карті
65'000 USD
1522 за м2
Код: 923249856
Поверх: 3 із 10
Площа: 42.7 м2
Кухня: 13.8 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 01:40
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «Софіївська Сфера» | Софіївська Борщагівка від Власника; Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «Софіївська Сфера» | Софіївська Борщагівка Київська область, Бучанський район, Софіївська Борщагівка ЖК «Софіївська Сфера», проспект Героїв Небесної Сотні, 26/9 Продається затишна 1-кімнатна квартира площею 42.7 м² на 3 поверсі 10-поверхового цегляного будинку. Площа: • загальна — 42.7 м² • кімната — 17.6 м² • кухня — 13.8 м² Євроремонт Індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел) — гаряча вода та тепло тоді, коли потрібно вам Вбудована кухня Гардеробна Ламінат, склопакети Кондиціонер Душова кабіна Квартира продається з меблями та побутовою технікою Вікна виходять у тихий двір Будинок розташований у районі з розвиненою інфраструктурою: поруч супермаркети, аптеки, кафе, розважальні заклади та зручна транспортна розв’язка до Києва. Документи готові, право власності з 2020 року Можливий продаж за держпрограмами / у гривні Ціна: 65 000 $ Для реальних клієнтів, знижка Власник Прохання агенцій не турбувати!