довгострокова оренда квартира

Київська область Києво-Святошинський район,  село Петропавлівська Борщагівка
Показати на карті
17'000 ГРН
441 за м2
Код: 923266735
Поверх: 5 із 11
Площа: 38.5 м2
Кухня: 15 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 19:38
Здам свою 1 но кімнатну квартиру, ЖК "Щасливий" на Петропавлівськів Борщагівці.; Затишна, світла, взимку тепла квартира. Є вся необхідна техніка, є система осмосу. Зручне розташування, від метро 10 хв. Неподалік озеро, на території дитячий садочок, відділення Укрпошти, різноманітні магазини, кафе. (Ріелтори не турбувати)