продам квартира

Сумська область Тростянецький район,  місто Тростянець
Показати на карті
17'500 EUR
530 за м2
Код: 923229341
Поверх: 3 із 5
Площа: 33 м2
Кухня: 7 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 19 травня
1-к квартира в ЦЕНТРІ Тростянця Сумська обл. вул. Леоніда Татаренка ,3 поверх, ЦЕГЛА. З меблями та технікою!; Продається затишна, повністю укомплектована 1-кімнатна квартира в самому серці міста Тростянець! Ідеальний варіант для тих, хто шукає житло формату «заходь і живи» Головні переваги: • Будинок та поверх: Цегляний теплий будинок, найпопулярніший 3-й поверх (середина будинку). • Опалення: Індивідуальне газове - ви самі регулюєте тепло та суттєво економите на комунальних платежах.Водонагрівач бойлер на 50л • Балкон:повністю засклений якісним металопластиком, утеплений та облагороджений зсередини. • Ремонт: Сучасний якісний ремонт (натяжні стелі, ламінат, оновлена проводка). Повна комплектація (продається з усім, що на фото): • Кухня: Стильний гарнітур, вбудована духова шафа, варильна панель, витяжка, холодильник та мікрохвильовка. • Кімната: Зручний диван та продумана дитяча меблева стінка (спальне місце + робочий стіл + шафа), що дозволяє грамотно зонувати простір. • Техніка: Пральна машина, котел, кухонне обладнання - усе залишається новим власникам. Інфраструктура: Самий центр міста! У пішій доступності магазини, аптеки, школи, садочки та держустанови.