продам будинок

Київська область Васильківський район,  село Хлепча
Показати на карті
20'500 USD
215 за м2
Код: 922790357
К-ть кімнат: 2
Поверх: 3
Площа: 95 м2
Земельна ділянка: 6 сот
оновлено: 17 травня
Продам дачу участок; Продам дачу 25 км від метро Теремки , річка , озера , ліс в 50 метрах , світло 3-фазы 16 кв , колодець , 6-соток !!! Садове товариство Лужайка Газ по вулиці під забором! Будівля під реконструкцію 1-поверх гараж с бытовкой 2-поверх вільна студія 36 квадратів 3-поверх Мансандровий 36 кв по підлозі Фруктові дерева + родючі. Купував під реконструкцію , але часу нема займатися . Фото відео додаткове надам , але краще приїхати подивитись .