довгострокова оренда квартира

місто Київ
11'000 ГРН
343 за м2
Код: 923263177
Поверх: 8 із 10
Площа: 32 м2
Кухня: 5 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 13 травня
Деснянський; 1к Квартира від власника Троещина; Здається в оренду 1к квартира на ТРОещині за адресою вул. БАльзака 65 на 8 поверсі з 10. КВАРТтира від власника без комісії для орендаря. В квартирі є все необхідне для проживання і навіть більше! пральна і посудомийна машина, бойлер, кондиціонер, газ на кухні. В квартирі зроблений авторрський ремонт у 2020 році. ДИван розкладний + крісло розкладне. ЗДам тільки громадянам УКраїни! ПО всім цікавлячим питанням звертайтесь в особисті повідомлення або телефонуйте. МЕбльована повністю, заїзжай і живи.