продам квартира

Сумська область Роменський район,  село Вільшана
Показати на карті
10'000 USD
219 за м2
Код: 923245517
Поверх: 1 із 2
Площа: 45.5 м2
Кухня: 7.9 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 13 травня
Продам квартиру 2 кімнатну; Продам двокімнатну квартиру в селі Вільшана Роменського району. Квартира під ремонт,опалення газове,також є твердопаливний котел. Поруч ліс, річка,магазин, ресторан,бар. Знаходиться від міста Суми 60 км. Поруч траса Суми-Київ.