продам квартира

місто Київ , просп. Академіка Глушкова
Показати на карті
84'000 USD
1714 за м2
К-ть кімнат: 1
Тип кімнат: розділені
Поверх: 11 із 25
Площа: 49 м2
Житлова площа: 18 м2
Кухня: 18 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 10:31
Без%. Голосіївський район. ЖК Акцент У продажу 1 ком. квартира, 49 м2, Поверх 11/25, з видом на Голосіївський парк Метро Теремки та Іподром 7 хвилин пішки. Автономна газова котельня. Генератор забезпечує роботу ліфтів, опалення, водяних насосів та освітлення на поверхах. Закрита прибудинкова територія. Можливість паркування у дворі. У будинку чудове дієве ОСББ та комюніті співвласників. Вантажний ліфт. З двору вихід у Голосіївський ліс. Метро Іподром 7 хвилин пішки.ID: 93548 • Тип житла: Вторинний ринок • Матеріал стін: цегла • Тип пропозиції: від посередника • Житлова площа: 18.00