продам квартира

Сумська область ,  місто Суми
Показати на карті
38'400 USD
709 за м2
Код: 923171145
Поверх: 3 із 10
Площа: 54.1 м2
Кухня: 18.2 м2
оновлено: 13 травня
Продам 1-кімнатну Квартиру Від Власника! пр-т М. Лушпи Еспланада 3-й поверх в НОВОБУДОВІ єВідновлення; Продам простору 1-кімнатну квартиру від власника в сучасній новобудові по пр-ту М. Лушпи, район Еспланада. Квартира розташована на комфортному 3 поверсі 10-поверхового будинку. Загальна площа — 54,1 м², велика кухня — 18,2 м², що дозволяє облаштувати повноцінну кухню-вітальню. У квартирі: * автономне опалення; * поштукатурені стіни; * зручне та сучасне планування; * якісний новий будинок. Квартира підготовлена до ремонту — можна одразу реалізовувати власний дизайн та не переплачувати за чужий ремонт. Будинок знаходиться в одному з найкращих районів міста з розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, супермаркети, зупинки транспорту, зона відпочинку, школи та дитячі садки. Підходить під програму «єВідновлення». Телефонуйте для детальної інформації та перегляду квартири.