продам квартира

Дніпропетровська область Криворізький район,  село Кам'яне Поле
Показати на карті
12'200 USD
338 за м2
Код: 923152187
Поверх: 3 із 9
Площа: 36 м2
Кухня: 7 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 19 травня
Однокімнатна квартира на вул.Андрія Божка; Продам однокімнатну квартиру на 3 поверсі .Квартира тепла, в гарному стані, продається з технікою і меблями.Є кондиціонер, бойлер, холодильник, пральна машина, телевізор, усі меблі, заходь і живи.Детальна інформація за телефоном.