продам будинок

Одеська область Лиманський район,  село Старі Шомполи
Показати на карті
88'000 ГРН
2444 за м2
Код: 923075738
К-ть кімнат: 3
Поверх: 1
Площа: 36 м2
Земельна ділянка: 6 сот
оновлено: 04:50
Продам ділянку будинок дача Старі Шомполи зал ст. Чорноморська Комінтернівський р-н; Продам дачу під Одесою на ст.Чорноморська - садівничий масив. Ділянка 6 соток - державний акт, Будинок 36 м2 - 3 кімнати, підвал, чердак, підвал, грубка. Санвузол у будинку та на ділянці. Вода подається -є цистерна і колодязь. Електрика – лічильник. Проходить електричка: із залізничного вокзалу Одеси – 1, 35 год, з Котовського – 40 хвилин. У сусідньому селі Старі Шомполи є дитячий садок та школа.; кадастровий номер: є