продам квартира

Львівська область Бродівський район,  місто Броди
Показати на карті
54'500 USD
801 за м2
Код: 923215527
Поверх: 1 із 3
Площа: 68 м2
Кухня: 12.7 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 01:25
Продається двокімнатна квартира , площею 68 м²; Продається затишна двокімнатна квартира площею 68 м² у мальовничому куточку Бродів , вул. Й.Рота . Квартира розташована на 1 поверсі 3-поверхового будинку. Світла, простора та комфортна для проживання. Продається частково з меблями та технікою — можна одразу заїжджати та жити. Ідеальний варіант для сім’ї або як інвестиція під оренду. 09******60 Яна