продам квартира

Сумська область ,  місто Шостка
Показати на карті
17'000 USD
369 за м2
1 / 4
Код: 922365308
Поверх: 7 із 9
Площа: 46 м2
Кухня: 9 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 00:11
Продається 2-х кімн. квартира з меблями і технікою; Продається 2-х кімн. квартира по вул.Свемівській з усіма меблями та технікою. Кватрира знаходиться на 7-му поверсі 9-ти поверхового будинку. Світла, тепла та затишна. Заходь і живи.