довгострокова оренда квартира

Київська область Києво-Святошинський район,  село Софіївська Борщагівка
Показати на карті
12'500 ГРН
297 за м2
Код: 923222472
Поверх: 8 із 12
Площа: 42 м2
Кухня: 11 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 10:15
Здається 1к. квартира, ж/к "Софія Київська" Софіївська Борщагівка, вул. Ольги Кобилянської 5Б; Здається 1к. квартира, ж/к "Софія Київська" Софіївська Борщагівка, вул. Ольги Кобилянської 5Б Здається в оренду світла та затишна однокімнатна квартира у хорошому житловому стані. Квартира мебльована та укомплектована необхідною побутовою технікою. (мікрохвильова, бойлер, пральна машина) додатково ще довеземо меблі. Під час відключень електроенергії у під'їзді працює генератор і екофло = все працює. Новий будинок, чистий під’їзд, спокійні сусіди.