продам квартира

Тернопільська область ,  місто Тернопіль
Показати на карті
73'000 USD
1057 за м2
Код: 923223021
Поверх: 4 із 9
Площа: 69 м2
Кухня: 13 м2
Ванні кімнати: 3
оновлено: 09:18
Двокімнатна квартира в Центрі Тернополя; Продам двокімнатну «сиру» квартиру в Центрі Тернополя по вул. Стецька 20 Б. Площа 69 кв.м, 4-й поверх. Можлива розстрочка (50% зразу, решта розстрочка до здачі квартири ) При повній оплаті торг. Можливий обмін з вашою доплату на однокімнатну квартиру , авто тощо.