продам будинок

Миколаївська область ,  місто Миколаїв
Показати на карті
26'000 USD
162 за м2
Код: 922925018
Кадастровий номер: 4810137200:01:019:0002
К-ть кімнат: 4
Поверх: 2
Площа: 160 м2
Земельна ділянка: 6 сот
оновлено: 00:30
Центральний; Продам земельну ділянку у м. р-ні Матвіївка з будинком (недобудований); Земельна ділянка з якісно збудованим будинком на етапі незавершеного будівництва. Ідеальний варіант для тих, хто хоче облаштувати житло під власний смак і не переплачувати за чужий ремонт. Будинок зведений із кримського ракушняка, має надійний фундамент, будувався для себе та зроблено з любов'ю. Будинок 9.00*9.00, технічний поверх -у підвалі, гараж під будинком; 1-й поверх 2-кімнати кухня та санвузли; 2- й поверх мансардний 2 кімнати. Дах - металочерепиця. Встановлено 6 металопластикових вікон. Підведення електропостачання 3 фази з 2-ох тарифним лічильником. Зроблена вигребна яма з прокладеною трубою до будинку. Газова труба проходить в 2-ох метрах від будинку. На ділянці посаджені плодові дерева (яблуня, вишня, персики, абрикоси) та виноградник. Ділянка розташована в тихому районі міста (м.р-н Матвіївка) поряд з лісом (100 метрів). Характеристика ділянки: Розташування: в населеному пункті • рельєф: рівнинний грунт: чорнозем • Довжина ділянки: 32.7 Ширина ділянки: 19.9 Є паркан.