продам квартира

Черкаська область ,  місто Черкаси
Показати на карті
69'900 USD
1487 за м2
Код: 923150770
Поверх: 16 із 20
Площа: 47 м2
Кухня: 15 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 12 травня
Продаж квартири з незабутнім краєвидом на місто. ВІД ВЛАСНИКА! 097 526 96 57; Продаж неймовірної  квартири/студії з авторським ремонтом та незабутнім краєвидом на місто. ВІД ВЛАСНИКА! 097 526 96 57 Квартира знаходиться в сучасному мікрорайоні Митниця, біля Дніпра! Поруч набережна та вся необхідна інфраструктура В самому Домі великий ТЦ, Банк, Кафе, Магазини, Фітнес центри, Паркінг. Будинок оснащений трифазним Інвертором Deye 2025 р.в., що гарантує безперебійне функціонування основних систем життєдіяльності Дома, створено ОСББє. -Новий/Якісний ремонт квартири! Ніхто ще не проживав. Заїжджай та живи!!! Нові меблі, нова техніка, все залишається новому Власнику! Є Відео! Родзинкою квартири є діючий, інстальований в простір,  Електро-Камін та багато інших цікавинок! Про цю Квартиру можно писати ще дуже багато, але краще самому її побачити!!! Право  власності понад 3 роки! Неймовірна квартира, з авторським ремонтом та повним наповненням, можуть бути Вашими за 69 900 $ Ідеальний варіант для власного проживання або під здачу в аренду. Дзвоніть та приходьте на огляд! 097 526 96 57