продам будинок

Київська область ,  місто Бориспіль
Показати на карті
82'000 USD
546 за м2
Код: 922417366
К-ть кімнат: 3
Поверх: 1
Площа: 150 м2
Земельна ділянка: 4 сот
оновлено: 00:33
Продам будинок. Місто Бориспіль. 2км до центру міста. 16 км до Києва; Будинок 115 квадратних метрів. 4 сотки землі. Всього 2 кілометри від центра міста. На території є парко місце під авто. В