продам квартира

Київська область Києво-Святошинський район,  село Софіївська Борщагівка
Показати на карті
71'500 USD
1833 за м2
Код: 923196508
Поверх: 6 із 10
Площа: 39 м2
Кухня: 17 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 16 травня
Без % та комісій / квартира зі свіжим ремонтом / ЖК Уютний квартал У-квартал / Софіївська Борщагівка метро Академмістечко / купити квартиру продаж; Продам квартиру в ЖЕ У-квартал ( Уютний квартал, Затишний квартал ) Софіївська Борщагівка проспект Героїв Небесної Сотні Продаж по перепоступці. Тільки за готівку ••• ріелторам не турбувати ••• • тепла водяна підлога (ванна, кухня, коридор) • плитка на кухня / ламінат в кімнаті • фарбовані стіни • натяжна стеля по всі й квартирі • регулятори температури від котла • індивідуальне газове опалення • безліч підсвіток та різних фішок ••• є також варіант укомплектувати квартиру повністю чи частково меблями та технікою ••• Поруч такі ЖК: Петровський квартал, Софіївський Липки, Софіївський квартал, Львівський квартал, Клубний від Маринова, ЖК Барселона. Софія Резиденс, София Резиденс, Софія Сіті, София Сити, Сади Вишневі. Телефонуйте за більш детальною інформацією.