довгострокова оренда квартира

Запорізька область ,  місто Запоріжжя
20'000 ГРН
198 за м2
Код: 923156771
Поверх: 3 із 5
Площа: 101 м2
Кухня: 20 м2
Ванні кімнати: 3
оновлено: 04:53
Вознесенівський; Оренда простороі 3-кімнатноі квартири .Центр пр.Маяковського 101м; Здається у довгострокову оренду простора повнометражна 3-х кімнатна квартира з великою кухнею, два балкона, євроремонт, площа 101кв.м. 3 поверх у 5-ти поверховому будинку. Будинок знаходиться у затишному дворі,поруч з проспектом між пр. Маяковського і вул. Лермонтова. У квартирі 2 санвузла, душова кабінка, джакузі, біде. Підлога у кімнатах- дубовий паркет, на кухні-пробка, у коридорі-ламінат 3 великих шкафа-купе Квартира здається для сімʼї без тварин Звʼязок по Telegram, Whats App(06******41)Сергій