продам будинок

Черкаська область Уманський район,  село Піківець
Показати на карті
170'000 USD
1075 за м2
Код: 919322202
К-ть кімнат: 5
Поверх: 2
Площа: 158.1 м2
Земельна ділянка: 38 сот
оновлено: 00:32
ТЕРМІНОВО!!! ТОРГ!!! Продаж Садиби. Ціна нижча ринкової!; ПРОДАЖ ТЕРМІНОВО! 170 000 $ ТОРГ! Садиба біля води — комфорт і простір для життя! У продажу затишна приватна садиба в с. Піківець, всього за 2 км від Умані — місце, де поєднуються природа, комфорт і можливості. Будинок площею 158,1 м² з якісним ремонтом, повністю укомплектований меблями та технікою — можна заїжджати і жити. На території 38 соток: гостьовий будинок (літня кухня, 2 кімнати) гараж на 3 авто сауна на дровах коптильня (лозниця) виноробня теплиця, господарські приміщення, погріб Доглянутий сад, виноградник, власна скважина, територія огороджена, відеонагляд (4 камери), сигналізація. До ставка 50м — Є МОЖЛИВІСТЬ ВЗЯТИ В ОРЕНДУ ДЛЯ РОЗВЕДЕННЯ РИБИ!!! 06*********45 09*********94