продам квартира

Дніпропетровська область ,  місто Дніпро (Дніпропетровськ) , бульв. Слави 58
Показати на карті
48'280 USD
402 за м2
К-ть кімнат: 3
Тип кімнат: розділені
Поверх: 1 із 10
Площа: 120 м2
Житлова площа: 66 м2
Кухня: 0 м2
Ванні кімнати: 1
Висота стелі: 2.5 м
оновлено: 12 травня
Продам 3-х комнатную квартиру состоящую из 2-х квартир (2+1). Состояние после строителей. Возможно дополнительно приобрести еще 2-х квартиру рядом. • Тип житла: Новобудова • Ремонт: Без обробки • Опалення: централізоване • Матеріал стін: силікатна цегла • Рік побудови: 2008 • Висота стелі: 2.50 • Тип пропозиції: від представника власника • Житлова площа: 66.80