продам будинок

Чернівецька область Кіцманський район,  село Брусниця
Показати на карті
7'000 USD
82 за м2
1 / 2
Код: 923140973
К-ть кімнат: 2
Поверх: 1
Площа: 85 м2
Земельна ділянка: 50 сот
оновлено: 17 травня
Продається будинок!; Продається недорого будинок з земельними ділянками.Чернівецька обл,Вижницький р-н. с.Виноград.Всі деталі по тел.06******19; кадастровий номер: 1111