довгострокова оренда квартира

Полтавська область ,  місто Миргород
Показати на карті
5'990 ГРН
133 за м2
Код: 923119399
Поверх: 4 із 9
Площа: 45 м2
Кухня: 7 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 12 травня
Оренда 2-х кімнатної квартири; Оренда 2-х кімнатної квартири. Стан по фото. Спілкування через чат олх. Ціна договірна+ комунальні. Миргород вул Оксанченка