продам будинок

Дніпропетровська область Новомосковський район,  село Піщанка
Показати на карті
7'500 USD
88 за м2
Код: 919472468
К-ть кімнат: 3
Поверх: 2
Площа: 85 м2
Земельна ділянка: 6 сот
оновлено: 12 травня
Дім приватний продам; Я власник 6 соток В домі 2 поверхи Дуже якісний фундамент та є пристройка поруч Є електрика, вода скважина Дім потребує вкладень для життя Знаходиться у садівничому товаристві Поряд водойма (Біля комплексу Гудзон) За всіма питаннями 06******55 (Писати в месенджер) Торг; кадастровий номер: В наявності