продам квартира

Полтавська область Гадяцький район,  місто Гадяч
Показати на карті
14'000 USD
608 за м2
1 / 2
Код: 923124814
Поверх: 1 із 5
Площа: 23 м2
Кухня: 8 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 13 травня
Продаж домів, та квартир; Продаю дім в селі та квартиру в місті, документи в порядку, деталі по телефону, та при огляді.