довгострокова оренда будинок

Дніпропетровська область ,  місто Новомосковськ
Показати на карті
5'500 ГРН
98 за м2
Код: 923109843
К-ть кімнат: 6
Поверх: 2
Площа: 56 м2
Земельна ділянка: 10 сот
оновлено: 12 травня
Здається будинок; Здається в оренду просторий та комфортний двоповерховий будинок, який чудово підійде для великої сім’ї або людей, що цінують простір та затишок. У будинку є 6 житлових кімнат, що дозволяє зручно облаштувати спальні, дитячі кімнати, кабінет або зону відпочинку. Також у будинку передбачено 2 санвузли, що забезпечує додатковий комфорт для всіх мешканців. Будинок має зручне планування, багато простору та гарно підійде як для довготривалого проживання, так і для великої родини. Тихе та комфортне місце для життя. За додатковою інформацією, деталями та фото звертайтесь у Telegram Skyba1983