продам квартира

Полтавська область Карлівський район,  місто Карлівка
Показати на карті
15'500 USD
356 за м2
Код: 923101531
Поверх: 2 із 2
Площа: 43.5 м2
Кухня: 6 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 04:08
Продаж 3 - кімнатної квартири; Продається затишна 3-кімнатна квартира від власника в м. Карлівка , вулиця Комарова Загальна площа — 43.5 кв.в -1 коридор пл.5.2 кв.м, -2 кімната пл.15.6 кв.м, -3 кімната пл.5.2 кв.м, -4 кімната пл.8.1 кв.м, -5 кухня пл.6.0 кв.м, -6 вбиральня пл.2.6 кв.м, - балкон пл.0.8 кв.м. -2 поверх Централізоване опалення Утеплена квартира Двозонний електролічильник Бойлер Квартира готова до проживання — можна заїжджати без додаткових вкладень у базовий ремонт. Світла, тепла та функціональна. Квартира продається без меблів. Додатково гараж для легкового авто , сарай з погребом. 1.5 км від центру міста Продаж від власника Торгу НЕМАЄ.