продам квартира

Київська область Києво-Святошинський район,  село Софіївська Борщагівка
Показати на карті
94'900 USD
2156 за м2
Код: 922808316
Поверх: 5 із 11
Площа: 44 м2
Кухня: 20 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 01:40
ЕвроДвушка без% / новий ремонт / Уютний квартал У-квартал / Софіївська Борщагівка метро Академмістечко / басейн паркінг спортзал; Продам квартиру в ЖК У-квартал ( Уютний квартал, Затишний квартал ) Софіївська Борщагівка проспект Героїв Небесної Сотні Продаж по перепоступці. Тільки за готівку ••• ріелторам не турбувати ••• • Простора Евро Двушка • просторий балкон • зона відпочинку з телевізором • тепла підлога • вся необхідна техніка та меблі • індивідуальне газове опалення Поруч такі ЖК: Петровський квартал, Софіївський Липки, Софіївський квартал, Львівський квартал, Клубний від Маринова, ЖК Барселона. Софія Резиденс, София Резиденс, Софія Сіті, София Сити, Сади Вишневі. Телефонуйте за більш детальною інформацією