продам квартира

Сумська область ,  місто Ромни
Показати на карті
67'700 USD
927 за м2
Код: 923068084
Поверх: 5 із 6
Площа: 73 м2
Кухня: 15 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 19 травня
3-кімнатна квартира з ремонтом та індивідуальним опаленням, вул. Руденка 18; Продається 3-кімнатна квартира в місті Ромни по вул. Руденка, 18. 73м2 Квартира має зручне планування та роздільні кімнати, що забезпечують комфорт для всієї сім’ї. У квартирі: сучасна електрика індивідуальне опалення тепла підлога меблі та побутова техніка повністю готова до проживання Світла та простора квартира без додаткових вкладень. Зручне розташування, поруч необхідна інфраструктура. За детальною інформацією телефонуйте або пишіть.