продам квартира

Сумська область ,  місто Ромни
Показати на карті
70'500 USD
940 за м2
Код: 923073858
Поверх: 6 із 7
Площа: 75 м2
Кухня: 18 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 17:07
3-кімнатна квартира 75 м² з індивідуальним опаленням, м. Ромни; Продається 3-кімнатна квартира в місті Ромни. Площа — 75 м² Поверх — 6 із 7 Квартира тепла, не кутова, з індивідуальним опаленням. Встановлений кондиціонер. Хороший житловий стан — можна одразу заїжджати та проживати без додаткових вкладень. Переваги: зручне планування індивідуальне опалення тепла квартира не кутова кондиціонер готова до проживання Документи готові до продажу, боргів немає. Більше фото та відео — за запитом. Краще телефонуйте.