продам квартира

Київська область Вишгородський район,  місто Вишгород
Показати на карті
42'500 USD
1000 за м2
Код: 923074245
Поверх: 5 із 9
Площа: 42.5 м2
Кухня: 7.6 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 17:07
Квартира однокімнатна; Продаж однокімнатної квартири без комісій !, загальною площею 42,5 кв.м. повністю мебельована та з побутовою технікою,готова до проживання. Адреса:м. Вишгород вул.Шолуденко 5.