продам будинок

Київська область Яготинський район,  місто Яготин
Показати на карті
28'000 USD
528 за м2
1 / 3
Код: 922939788
К-ть кімнат: 3
Поверх: 1
Площа: 53 м2
Земельна ділянка: 23 сот
оновлено: 12 травня
Продам будинок Яготин; Будинок, місто Яготин. Продам будинок в мальовничому місці. Цегляний. 53м.кВ. Земельна ділянка площею 23 сотки. Є підведення води (міське водопостачання), електрики, газу. В жилому стані, але потребує косметичного ремонту. На території є цегляний погрібник та цегляний сарай. Перлина цієї місцевості: вихід на дуже великий, зелений мальовничий яр, дуже в тихому місті. Є пічне опалення.