продам квартира

Сумська область ,  місто Охтирка
Показати на карті
13'000 USD
520 за м2
Код: 923111954
Поверх: 4 із 5
Площа: 25 м2
Кухня: 6 м2
оновлено: 17 травня
Продам 1 -кімнатну квартиру; Продам 1-к.квартиру по вул.Київська,34.Загальна площа 25 кв.м.Знаходиться на 4 поверсі 5 етажного будинку.Вартісиь квартири вказана з меблями,що на фото.Ціна 13тис. тел.05******81