довгострокова оренда нежитлова нерухомість

місто Київ , вул. Бульварно-Кудрявська (Воровського)
Показати на карті
120'065 ГРН
649 за м2
оновлено: 12 травня
вул. Бульварно-Кудрявська, 43А Площа 185 кв.м 1-й поверх Фасад 25 КВт 2 санвузли 4 мокрих точки Про приміщення: фасадний вхід та великі панорамні вікна два входи висота стелі 3,5 м loft-інтер’єр якісний ремонт кондиціонери централізоване опалення бойлер закрита парковка зі шлагбаумом Локація, яка додає статусу:Історичний центр Києва, активний пішохідний трафік та сформоване оточення. Поруч Ботанічний сад, Володимирський собор, цирк, ресторани, кав’ярні та офісні простори. До метро Університет 15 хвилин пішки. Приміщення для бізнесу, який цінує стиль, атмосферу та правильну адресу. • Тип житла: Вторинний ринок • Ремонт: Сучасний ремонт • Опалення: централізоване • Висота стелі: 3.00 • Тип пропозиції: від представника власника • Меблі: з меблями • Корисна площа: 150.00