продам квартира

місто Київ
127'000 USD
2760 за м2
Код: 923094151
Поверх: 9 із 25
Площа: 46 м2
Кухня: 20 м2
оновлено: 12 травня
Дарницький; Продається 1к. кв. без комісії, Славутич, Грейт, Дніпровська набережна; Продається 1-кімнатна квартира від власника по вул. Причальна 10 у ЖК "Great" Площа — 46 м² Ціна — 127 000 $ Підтримуються всі державні програми: Поруч є уся інфраструктура, необхідна для зручного життя - метро, продуктові магазини, ТРЦ "Рівер Мол", кафе, медичні центри, салони краси, тощо. Квартира з новим дизайнерським ремонтом та меблями спеціального замовлення. Продумана кожна деталь, що створює комфорт у повсякденному житті: 1. Є генератори. 2. Ліжко з підйомним механізмом і розкладний диван — максимум зручності для життя і прийому гостей. 3. Підлога - кварц вініл, вона не боїться вологи, тому створення смачних страв на кухні чи мокре взуття після прогулянки не зіпсує гарний настрій. 4. Фарбовані стіни, натяжна стеля, широкоформатна плитка у санвузлі надають інтер'єру сучасності та чистоти ліній. 5. Санвузол оснащено теплою підлогою для приємного виходу після гарячої ванни. 6. Італійська техніка Fabiano - це преміум-клас на кухні. 7. Еко-фло розетка - для зручного заряджання при відключенні електроенергії. 8. У всіх кімнатах різні варіанти освітлення для створення ідеальної атмосфери під настрій та прохідні вимикачі. 9. Майстер-вимикач - одним рухом вимикає все світло у квартирі. 10. Квартира розташована на 9 поверсі - у вікні краєвиди, які щоранку дарують натхнення. При купівлі квартири - комфорт, зручність та затишок у подарунок. Ідеально для життя та вигідно як інвестиція.