довгострокова оренда квартира

Кіровоградська область ,  місто Знам'янка
Показати на карті
7'000 ГРН
93 за м2
Код: 923058578
Поверх: 2 із 2
Площа: 75 м2
Кухня: 10 м2
оновлено: 12 травня
Здається 3-х кімнатна квартира; Здам 3-кімнатну квартиру в районі горгазу (до центру 15 хв пішки). Квартира після косметичного ремонту: свіжі шпалери, пофарбована підлога, чиста та доглянута. Частково мебльована, на ліжку новий матрац. Є все необхідне для проживання: пральна машина, газова плита з духовкою, газовий котел (автономне опалення), гаряча вода. Світло не вимикають. Холодильника, посуду та постільної білизни немає. Підійде для 2–3 працюючих людей. Можна з невеликим домашнім улюбленцем (котик або собачка до 10 кг). Ціна: 7 000 грн/міс + комунальні. Оренда з договором. Оплата за перший та останній місяць. Паралельно квартира виставлена на продаж, у разі знаходження покупця два місяці буде надано орендарю для знаходження іншого житла.