продам квартира

Дніпропетровська область Апостолівський район,  місто Зеленодольськ
Показати на карті
4'500 USD
125 за м2
Код: 923064687
Поверх: 3 із 5
Площа: 35.9 м2
Кухня: 6 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 13 травня
Квартира 2-кімнатна; Двокімнатна квартира, загальна площа 35,9 м2. Терміново, недорого. Документи готові. Третій поверх, кутова. Потребує ремонту, частково мебльована, є бойлер. Додаткова інформація за телефоном. Ціна 4,5 тис.$.