довгострокова оренда квартира

Харківська область Богодухівський район,  місто Богодухів
Показати на карті
6'000 ГРН
315 за м2
Код: 922926277
Поверх: 1 із 1
Площа: 19 м2
Кухня: 6 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 19 травня
Квартира Богодухів; Знається квартира,в оренду для б'юті-процедур,всі питання по телефону. Центр міста.