довгострокова оренда квартира

Миколаївська область ,  місто Миколаїв
Показати на карті
8'500 ГРН
212 за м2
Код: 923038458
Поверх: 14 із 15
Площа: 40 м2
Кухня: 8.5 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 12 травня
Центральний; Здається зручна ,квартира в центрі пр.Центральний; Пропонується затишна 1-кімнатна квартира в центральній частині міста. Район з розвиненою інфраструктурою. Зручна транспортна розв'язка, з якої можна доїхати в будь який напрямок міста. У кроковій доступності розташовані різноманітні магазини, кафе, салони зв'язку, банки, ринок, супермаркети. Виконано якісний ремонт. Квартира повністю мебльована та облаштована. Для вашого комфортного проживання є вся необхідна побутова техніка. У будинку працюють два ліфти. На все встановлені лічильники. Чудовий краєвид як у бік проспекту, так і на річку. Для гостей з власним автомобілем поруч є стоянка. Квартира дуже затишна, з гарною аурою».