продам квартира

Одеська область ,  місто Одеса , вул. Бреуса Якова
Показати на карті
39'500 USD
626 за м2
К-ть кімнат: 3
Тип кімнат: розділені
Поверх: 1 із 9
Площа: 63 м2
Житлова площа: 0 м2
Кухня: 6 м2
Ванні кімнати: 1
Висота стелі: 2.6 м
оновлено: 13 травня
Продам 3кімнатну квартиру на вул.Бреуса/Весняна, 1 поверх 9 поверхового спецпроекту, 2 лоджі, загальна площа 63м, 2 кімнати по 17м одна 10м, кухня 6,5м, будинок ОСМД, доглянутий, квартира фасадна, стан типовий, т/ванна окрема, бойлер, ціна 39 500у.е., • Тип житла: Вторинний ринок • Ремонт: Сучасний ремонт • Матеріал стін: цегла • Висота стелі: 2.60 • Тип пропозиції: від посередника