продам квартира

Київська область Києво-Святошинський район,  село Петропавлівська Борщагівка
Показати на карті
80'000 EUR
1403 за м2
Код: 923002384
Поверх: 1 із 5
Площа: 57 м2
Кухня: 13.5 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 12:19
ЖК Львівський продаж 2-х квартири від власника; До продажу затишна 2-х квартира в ЖК Львівський с. Петропавлівська Борщагівка за адресою вул. Волошкова 6 - власник. Квартира простора та світла 2-кімнатна в одному з найкращих комплексів передмістя - «ЖК Львівський» • Загальна площа: 57.1 • Кількість кімнат: 2 (роздільні) • Стан: Євроремонт • Теплі поли кухня та ванна • Раціональне планування велика кухня та дві окремі кімнати • Автономне опалення (двоконтурний газовий котел) • Низькі комунальні платежі ЖК Львівський- це «місто в місті» з повною інфраструктурою, доглянута територія, багато зелені та зон для відпочинку У пішій доступності 2 хв супермаркет Фора, Новус, аптеки, фітнес-центри, кафе та відділення пошти Поруч зупинка маршруток до метро Академмістечко або Житомирська (15-20 хвилин) У власності більше 3-х років без комісії для покупця продаж від власника Готовий співзасновник ріелторами Ціна: 80.000 євро