продам будинок

Черкаська область ,  місто Ватутіне
Показати на карті
3'500 USD
134 за м2
1 / 2
Код: 919557073
К-ть кімнат: 1
Поверх: 1
Площа: 26 м2
Земельна ділянка: 1 сот
оновлено: 11 травня
Квартира (частина будинку); Продам квартиру,(частину будинку)приватизована,.Будинок одноповерховий.Опалення -пічне. Вода і туалет надворі.За деталями по тел.або пишіть відповім.